Formy płatności

W zależności od wybranej formy i kraju dostawy oraz własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie akceptujemy płatność elektroniczną bez żadnych dodatkowych opłat. Płatności w złotym polskim obsługuje system eCard, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.

System eCard obsługuje bezpieczne transakcje:

- karta płatnicza - Visa, MasterCard, MasterPass, Maestro, GPay,
- ePrzelewy i ePłatności - mTransfer, Blik, Płacę z iPKO, ING, Bank PeKaO, Santander, Millennium Bank, Alior Bank, Crédit Agricole, Inteligo, T Usługi Bankowe, Citi Handlowy, Eurobank, Ideabank, Bank Pocztowy, GetIn Bank, BOŚ Bank, Volkswagen Bank Direct, BNP Paribas, Volkswagen Bank Direct, Bank BPS, Envelo Bank, Plus Bank, Noble Bank, mPay, SkyCash, Toyota Bank, Idea Paylink, d. Raiffeisen Bank, Bank Spółdzielczy we Wschowie, Bank Pocztowy, Kasa Stefczyka.

  • Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
  • Płatność przy odbiorze - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadku innych form płatności.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl