Czym jest dla Ciebie prawdziwa przyjaźń, pasja, siła?

1
Czym jest dla Ciebie prawdziwa przyjaźń, pasja, siła?

Kimmidoll stworzone na bazie tradycyjnej figurki Kokeshi

Są w życiu każdego człowieka takie chwile, przeżycia, odczucia, nad którymi się nie zastanawiamy choć wiemy, że są dobre i potrzebne. Nie mamy czasu, pędzimy do celu. Niekiedy potrzeba nam jakiegoś impulsu, żeby się na chwilę zatrzymać i zastanowić, przemyśleć...

Czym jest dla Ciebie prawdziwa przyjaźń, mądrość, sukces, pasja, siła? Może brakuje Ci czegoś w życiu? Może chciałbyś zwrócić czyjąś uwagę na coś, co uważasz za istotne?

Kimmidoll na bazie tradycyjnej figurki Kokeshi stworzyło całą gamę wspaniałych, wartościowych charakterów, z którymi możemy się identyfikować. Charaktery te dostały imiona i twarze. Brzmi interesująco?

Czym jest Kimmidoll? 

Kimmidoll to niezwykłe produkty zainspirowane kulturą Wschodu, pięknem natury i otaczającego nas świata. Umiejętnie łączące urodę i tradycyjne wartości. Marka Kimmidoll sięga do estetyki japońskiej poprzez skojarzenie z lalkami Kokeshi. Dzisiejsi twórcy uwspółcześniają i na nowo wyrażają kulturowe dziedzictwo przykuwając uwagę i ciesząc oko, bo już tylko samo patrzenie na Kimmidoll sprawia ogromną radość. Produkty Kimmidoll są jak talizmany, z których każdy działa na inną sferę życia lub reprezentuje wartości. Jedne przynoszą radość i szczęście, drugie skupienie i rozwagę, jeszcze inne nadzieję i wiarę w przyszłość.

Wizerunek laleczki Kimmidoll jest uosobieniem wartości 

Wizerunek danej laleczki, będący uosobieniem jakiejś wartości, umieszczany jest na wielu przedmiotach, które przyciągają uwagę fantazją wykonania i są dostępne w wielu wersjach: jako figurka - laleczka, breloczek, wieszak na torebkę, lusterko, lub kosmetyczka. Same laleczki wykonane są z żywicy organicznej i zachwycają delikatnym, barwnym ornamentem powierzchni. Zapakowane są w przeźroczyste pudełeczko wraz z opisem lalki – krótkim wyjaśnieniem jej charakteru i zwróceniem uwagi na coś szczególnie istotnego w życiu każdego z nas. 

Kimmidolls to wspaniała marka zarówno dla kolekcjonerów pięknych przedmiotów, jak i wartości dzięki, którym życie każdego z nas staje się bogatsze i piękniejsze.

Takim niezwykle osobistym prezentem – talizmanem, możemy obdarować bliskich. Dać im piękne przesłanie, zachęcić, dodać otuchy czy odwagi.

Inspiruj pięknem i dobrem – tego tak bardzo w dzisiejszym świecie potrzeba.

Zapraszamy na www.miyako.pl/KIMMIDOLL

 

Kimmidoll

Komentarze do wpisu (1)

20 sierpnia 2021

mam już 4 laleczki, postanowiłam, że raz w miesiącu będę kupować następną. Miyako, nie zawiedźcie mnie i miejcie jakieś nowości zawsze dla mnie ! :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl